democracy - en to sl translation catalogue (596 entries)

en: 
    Miro can't find your primary video directory.  This may be because it's located on an external drive that is currently disconnected.
    
    If you continue, the video directory will be reset to a location on this drive (this will cause you to lose some details about the videos on the external drive).  You can also quit, connect the drive, and relaunch Miro.
sl: 
    Program Miro ne najde mape s posnetki. Do napake je lahko prišlo, če je mapa na zunanjem pogonu, ki trenutno ni povezan v sistem.
    
    Če boste nadaljevali, bo mapa s posnetki ustvarjena na trenutno dejavnem disku (s tem boste izgubili podatke p posnetkih na zunanjem pogonu). Lahko tudi zapustite program, povežete zunanji pogon in ponovno zaženete program Miro.

en:  - Invalid URL
sl:  - Neveljaven URL

en:  limit upstream to
sl:  omeji pretok navzgor na

en: "%s" is not a valid URL
sl: "%s" ni veljaven naslov URL

en: $label$
sl: $oznaka$

en: $longAppName can find all the videos on your computer to help you organize your collection.
sl: $longAppName lahko poišče vse posnetke na računalniku in jih pomaga razvrstiti v zbirko.

en: $longAppName regularly checks channels for new videos and downloads in the background.  Leaving it running means you'll have new videos when you're ready to watch.
sl: $longAppName redno preverja kanale za nove posnetke in jih prenaša v ozadju. Pustite program dejaven in imeli boste vedno nove posnetke pripravljene za ogled.

en: $longAppName version $appVersion ($appRevision); copyright (c) 2005-2007 $publisher.  $longAppName and the $longAppName logo are trademarks of $publisher.
sl: $longAppName različica $appVersion ($appRevision); avtorstvo (c) 2005-2007 $publisher.  $longAppName in njegov logotip $longAppName sta zaščitna znaka $publisher.

en: $shortAppName - Add Channel
sl: $shortAppName - Dodaj kanal

en: $shortAppName - Add Miro Guide
sl: $shortAppName - Dodaj  vodnik Miro

en: $shortAppName - Download Video
sl: $shortAppName - Prenos posnetka

en: $shortAppName First Time Setup
sl: Prvi zagon in nastavitve programa $shortAppName

en: $title$
sl: $naslov$

en: %channel feed%
sl: %vir kanala%

en: %channel title%
sl: %naslov kanala%

en: %d Available Items
sl: %d predmetov na voljo

en: %d Downloaded Items
sl: %d sprejetih predmetov

en: %d Downloading Items
sl: %d sprejemanih predmetov

en: %d day
sl: %d dni

en: %d days
sl: %d dni

en: %d hours
sl: %d ur

en: %d minutes
sl: %d minut

en: %d months
sl: %d mesecev

en: %d video found | %d videos found
sl[0]: %d najdenih posnetkov
sl[1]: %d najden posnetek
sl[2]: %d najdena posnetka
sl[3]: %d najdeni posnetki

en: %donation label%
sl: %oznaka donacije%

en: %message%
    %message%
sl: %sporočilo%
    %sporočilo%

en: %s MB required to store this video
sl: %s MB prostora potrebuje posnetek

en: %s Version Alert
sl: %s opozorilo različice

en: %s Version Check
sl: %s preverjanje različice

en: %s closed connection
sl: %s je zaprl povezavo

en: %s database save failed
sl: Napaka pri shranjevanju podatkovne zbirke %s

en: %s database save succeeded
sl: %s uspešno shranjena podatkovna zbirka

en: %s is invalid.  You must enter a non-negative number.
sl: %s ni veljaven. Vnesti morate pozitivno število.

en: %s is up to date.
sl: %s je posodobljen.

en: %s remaining
sl: %s preostalo

en: %s was unable to save its database: Disk Full.
    We suggest deleting files from the full disk or simply deleting some movies from your collection.
    Recent changes may be lost.
sl: %s ne more shraniti podatkov: disk je poln.
    Zbrišite kakšno datoteko z diska ali pa kakšen film iz svoje zbirke.
    Zadnje spremembe se lahko izgubijo.

en: (Changes won't go into effect until you restart Miro)
sl: (Spremembe ne bodo uveljavljene do ponovnega zagona programa)

en: (WARNING: Changes won't go into effect until you restart $longAppName.)
sl: (Opozorilo: Spremembe ne bodo uveljavljene do ponovnega zagona programa $longAppName.)

en: (You must restart Miro for this change to take effect)
sl: (Program osveži spremembe ob naslednjem zagonu)

en: (You must restart Miro for this change to take effect)
sl: (Program osveži spremembe ob naslednjem zagonu)

en: (movies directory path goes here)
sl: (pot do mape s filmi)

en: (parsed %d files - found %d videos)
sl: (rezčlenjenih %d datotek - najdenih %d posnetkov)

en: 1 day
sl: 1 dan

en: 1 day
    3 days
    6 days
    10 days
    1 month
    Never
sl: 1 dan
    3 dni
    6 dni
    10 dni
    1 mesec
    Nikoli

en: 1 month
sl: 1 mesec

en: 10 days
sl: 10 dni

en: 3 days
sl: 3 dni

en: 3 hours
sl: 3 ure

en: 6 days
sl: 6 dni

en: <b>Searching for Videos</b>
sl: <b>Iskanje posnetkov</b>

en: <b>Would you like Miro to look for video files on your computer?</b>
sl: <b>Ali želite, da program poišče posnetke, ki so že na vašem računalniku?</b>

en: <b>Would you like to run Miro when your computer starts up?</b>
sl: <b>Ali želite, da se program zažene ob zagonu sistema?</b>

en: <b>You're done!</b>
    
    Setup is complete -- now you can find some channels and start watching.
    
    <b>Don't Wait:</b> Miro is different than watching webpage videos -- publishers can offer big, high quality videos.  So don't sit around waiting for videos: start some downloads and check back later.
    
    <b>Leave it On:</b> Miro regularly checks channels for new videos and downloads in the background.  Leaving it running means you'll have new videos when you're ready to watch.
    
    <b>Don't Worry About Disk Space:</b> Like a TiVo, Miro features an 'expiration' system that helps clean out older videos to make room for new videos.  You can always keep a video permanently by clicking 'save' and you can set a channel's settings to save videos automatically.
    
    <b>Go Big:</b> The button to the right of the play button shows videos fullscreen.
    
    <b>Find Videos:</b> The Miro Guide has hundreds of internet TV channels, all of them are free.  Just click 'ADD' to watch a channel.
sl: <b>Končali ste!</b>
    
    Nastavitev je končana -- sedaj lahko poiščete kanale in začnete z ogledi.
    
    <b>Ne čakajte:</b> pregledovanje s predvajalnik Miro se razlikuje od pregledovanja spletnih posnetkov -- ponudniki omogočajo velike visoko kakovostne posnetke. Ne čakajte na posnetke: pričnite s prenosi.
    
    <b>Pustite predvajalnik dejaven:</b> predvajalnik redno preveri kanale za nove posnetke in jih prenaša v ozadju. Če program pustite delovati, boste imeli vedno nove posnetke pripravljene za ogled.
    
    <b>Ne skrbite za prostor na disku:</b> Kot TiVo tudi Miro ponuja možnost 'preteka' posnetkov, ki omogoči enostavno čiščenje starejših posnetkov. Posnetek pa lahko tudi ohranite, če ga enostavno shranite ali pa shranjujete kar vse posnetke, ki prihajajo iz določenega kanala.
    
    <b>Povečaj:</b> Gumb na desni strani od gumba predvajanja, prikaže posnetek v celozaslonskem načinu.
    
    <b>Poišči posnetke:</b> Vodnik programov Miro vsebuje na stotine spletnih TV kanalov in vsi so brezplačni. Kliknite 'Dodaj' in si kanal oglejte.

en: <font face="Lucida Grande" size="-1">Our bug-tracker's at <a href="$bugTrackerURL">$bugTrackerURL</a>. Just tell us what you were doing, paste in the log message from the box above, and answer a few questions, and we'll get right to work.</font>
sl: <font face="Lucida Grande" size="-1">Naše orodje za sledenje napak je na <a href="$bugTrackerURL">$bugTrackerURL</a>. Opišite, kaj ste storili, prepišite sporočilo o napaki zapisano v zgornjem okvirju, odgovorite na nekaj vprašanj in takoj se bomo lotili popravljanja.</font>

en: A new version of %s is available for download.
sl: Za prenos je na voljo nova različica %s.

en: A new version of %s is available. Would you like to download it now?
sl: Na voljo je nova različica %s. Jo želite prenesti?

en: A search channel contains items that match a search term.
sl: Iskalni kanali vsebujejo predmete, ki sovpadajo z iskanimi pojmi.

en: About $longAppName
sl: O $longAppName

en: About Miro
sl: O programu

en: Actually, if you have a minute, would you be willing to submit a crash report to our bug-tracking system? At a minimum, what we'd need is description of what you were doing at the time -- as precise as possible -- plus the artfully-phrased nonsense in the box below:
sl: Pravzaprav, če imate minuto časa, bi morda lahko poslali poročilo o napaki na naš sistem sledenja hroščem. Kar potrebujemo je podroben opis, kako ste napako našli, kaj ste takrat delali in seveda celotno umetniško oblikovano besedilo nesmislov, ki je zapisano v spodnjem oknu:

en: Add
sl: Dodaj

en: Add Channel
sl: Dodaj kanal

en: Add Channel _Guide...
sl: Dodaj vodnik kanala ...

en: Add Channel...
sl: Dodaj kanal ...

en: Add Folder...
sl: Dodaj mapo ...

en: Add Guide...
sl: Dodaj vodnik ...

en: Add Into New Folder
sl: Dodaj v novo mapo

en: Add _Channel
sl: Dodaj _kanal

en: Add to new playlist
sl: Dodajanje v nov seznam predvajanja

en: Add...
sl: Dodaj ...

en: Adding %d channels to a new folder
sl: Dodajanje %d kanalov v novo mapo

en: An error occured while trying to save %s.  Please check that the file has not been deleted and try again.
sl: Prišlo je do napake med shranjevanjem %s. Prosim, preverite, da datoteka še obstaja in poskusite znova.

en: An unknown error has occurred %s.
sl: Prišlo je do neznane napake %s.

en: Are you sure you want to quit?
sl: Ali ste prepričani, da želite zapustiti program?

en: Are you sure you want to remove %s
sl: Res želite odstraniti %s

en: Are you sure you want to remove %s?
sl: Res želite odstraniti %s?

en: Are you sure you want to remove %s?  Any downloads in progress will be canceled.
sl: Ali zares želite odstraniti %s? Dejavni prenosi bodo preklicani.

en: Are you sure you want to remove the guide %s?
sl: Ste prepričani, da želite odstraniti vodnik %s?

en: Are you sure you want to remove these %s channels?
sl: Ali zares želite odstraniti %s kanalov?

en: Are you sure you want to remove these %s channels?  Any downloads in progress will be canceled.
sl: Ali zares želite odstraniti teh %s kanalov? Dejavni prenosi bodo preklicani.

en: Are you sure you want to remove these %s playlists
sl: Ali zares želite odstraniti %s seznamov predvajanja

en: Are you sure you want to stop watching %s?
sl: Ali zares želite prenehati z ogledom %s?

en: Are you sure you want to stop watching these %s directories?
sl: Ali zares želite prenehati z ogledi %s map?

en: Audio
sl: Zvok

en: Authorization failed
sl: Napaka pri overitvi

en: Automatically run $longAppName when I login.
sl: Samodejni zagon $longAppName ob prijavi.

en: Back
sl: Nazaj

en: Bad Chunk size: %s
sl: Napačna velikost dela prenosa: %s

en: Bad Header Line: %s
sl: Napačna vrstica glave: %s

en: Bad Status Code: %s
sl: Neveljavno stanje kode: %s

en: Bad Status Line: %s
sl: Napačna vrstica stanja: %s

en: Bad content-type
sl: Napačna vrsta vsebine

en: BitTorrent failed to startup
sl: Napaka programa BitTorrent ob zagonu

en: BitTorrent failure
sl: BitTorrent napaka

en: BitTorrent ports:
sl: BitTorrent vrata:

en: Box
sl: Predal

en: Bring All to Front
sl: Vse na vrh

en: Browse
sl: Brskanje

en: But we'll try our best to grab the files. It may take extra time to list the videos, and descriptions may look funny.
sl: Poskušali bomo prenesti datoteke. Preteče lahko nekaj več časa preden se bodo izpisali posnetki, nekateri opisi pa so lahko videti nenavadno.

en: But we'll try our best to grab the files. It may take extra time to list the videos, and descriptions may look funny.  Please contact the publishers of $url and ask if they can supply a feed in a format that will work with $shortAppName.
    
    Do you want to try to load this channel anyway?
sl: Kljub vsemu bo program poskušal pravilno prenesti datoteke. Postopek bo morda počasnejši in prikaza opisov morda ne bo mogoče enostavno prebrati.  Prosim, stopite v stik z odgovornimi na $url in vprašajte, če lahko ponudijo tudi vir o obliki, ki bo deloval s programom $shortAppName.
    
    Ali želite kljub vsemu naložiti kanal?

en: By default, videos _expire after
sl: Posnetki naj privzeto _pretečejo po:

en: By default, videos expire after
sl: Privzeto bodo posnetki pretekli po

en: By default, videos expire after:
sl: Posnetki naj privzeto pretečejo po:

en: C_hannel:
sl: _Kanal:

en: C_hannels
sl: _Kanali

en: C_reate Channel
sl: _Ustvari kanal

en: Can't connect
sl: Ni se mogoče povezati

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Cancel Download
sl: Preklic prenosa

en: Cancel Search
sl: Prekliči iskanje

en: Change
sl: Spremeni

en: Change...
sl: Spremeni ...

en: Channel
sl: Kanal

en: Channel is not compatible with $shortAppName!
sl: Kanal ni združljiv z $shortAppName!

en: Channel requires authentication
sl: Strežnik zahteva overitev

en: Channel:
sl: Kanal:

en: Channels
sl: Kanali

en: Check Channels for _new content
sl: Preveri kanale za _novo vsebino

en: Check _Version
sl: Preveri različico

en: Check channels for new content
sl: Preveri novo vsebino na kanalih

en: Check channels for new content:
sl: Preveri novo vsebino na kanalih:

en: Check for New Version
sl: Preveri za posodobitev

en: Clear Menu
sl: Zbriši meni

en: Close Window
sl: Zapri okno

en: Close to Tray
sl: Pomanjšaj v pladenj

en: Close to tray so that downloads can continue.
sl: Pomanjšaj na pladenj, da se prenos lahko nadaljuje.

en: Close to tray?
sl: Pomanjšam v sistemski pladenj?

en: Connection Error: %s
sl: Napaka povezave: %s

en: Connection closed
sl: Povezava zaprta

en: Connection to %s timed out
sl: Povezava z %s je časovno potekla

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Copy Channel URL
sl: _Kopiraj URL kanala

en: Copy Channel _Link
sl: Kopiraj _povezavo kanala

en: Copy URL to clipboard
sl: _Kopiraj URL v odložišče

en: Copy Video URL
sl: Kopiraj URL posnetka

en: Copy Video _URL
sl: Kopiraj povezavo _URL posnetka

en: Copy log to clipboard
sl: Kopiraj zapisnik v odložišče

en: Corrupt Torrent
sl: Pokvarjena torrent datoteka

en: Could not download the $shortAppName channel file: $url.
sl: Ni mogoče prenesti datoteko kanala za program $shortAppName: $url.

en: Could not write to %s
sl: Ni mogoče pisati v %s

en: Couldn't load the feed at %s (%s).
sl: Ni mogoče naložiti vira iz %s (%s).

en: Create
sl: Ustvari

en: Create %d channels?
sl: Ustvarim %d kanalov?

en: Create Channel
sl: Ustvari kanal

en: Create Channel Folder
sl: Ustvari mapo kanalov

en: Create Playlist
sl: Ustvari seznam predvajanja

en: Create Playlist Folder
sl: Ustvari mapo s seznami predvajanja

en: Cu_t
sl: I_zreži

en: Custom Channels
sl: Kanali po meri

en: Cut
sl: Izreži

en: Database too new
sl: Podatkovna zbirka je preveč nova

en: Delete
sl: Izbriši

en: Delete File
sl: Izbriši datoteko

en: Delete Files
sl: Izbriši datoteke

en: Delete Videos
sl: Izbriši posnetke

en: Describe what you were doing that caused this error
sl: Opišite, kaj ste naredili, da je prišlo do napake.

en: Disk Space
sl: Prostor na disku

en: Disk _Space
sl: Prostor na disku

en: Don't Migrate
sl: Brez preselitve

en: Don't Worry About Disk Space:
sl: Ne skrbite za prostor na disku:

en: Don't start a download _if it leaves less than
sl: Ne prični prenosa, _če bo ostalo manj kot

en: Don't start a download if it leaves less than
sl: Ne prični prenosa, če bo ostalo manj kot

en: Donate
sl: Donacije

en: Down Rate:
sl: Hitrost sprejemanja:

en: Down Total
sl: Skupaj sprejeto

en: Down Total:
sl: Skupno sprejeto:

en: Download
sl: Sprejemanje

en: Download Anyway
sl: Vseeno prenesi

en: Download Completed
sl: Prenos končan

en: Download Details
sl: Podrobnosti prenosa

en: Download Error
sl: Napaka pri prenosu

en: Download Failed
sl: Neuspešen prenos

en: Download Video...
sl: Prenos posnetka ...

en: Download already exists
sl: Prenos že obstaja.

en: Download at _most
sl: Prenos pri _največ

en: Download at most
sl: Prenos pri največ

en: Download of video '%s' has failed.
sl: Neuspešen prenos posnetka '%s'.

en: Download of video '%s' is finished.
sl: Prenos posnetka '%s' je končan.

en: Downloading
sl: Sprejemanje

en: Downloads
sl: Prenosi

en: E_xport Channels (OPML)...
sl: I_zvoz kanalov (OPML) ...

en: Edit
sl: Urejanje

en: Enter a name for the new channel folder
sl: Vnesi novo ime za mapo kanala

en: Enter a name for the new playlist
sl: Vnesite ime za nov seznam predvajanja

en: Enter a name for the new playlist folder
sl: Vnesi novo ime za novo mapo s seznami predvajanja

en: Enter a new name for the channel %s
sl: Vnesite ime za kanal %s

en: Enter a new name for the channel folder %s
sl: Vnesi novo ime za mapo s kanali %s

en: Enter a new name for the playlist %s
sl: Vnesite novo ime za seznam predvajanja %s

en: Enter a new name for the playlist folder %s
sl: Vnesi novo ime za mapo s seznami predvajanja %s

en: Enter the URL of the Miro Guide to add
sl: Vnesite naslov URL vodnika Miro, ki ga želite dodati

en: Enter the URL of the channel to add
sl: Vnesite naslov URL novega kanala

en: Enter the URL of the channel you would like to subscribe to.
sl: Vnesite naslov URL za kanal na katerega se želite naročiti.

en: Enter the URL of the video to download
sl: Vnesite naslov URL za prenos videa

en: Error
sl: Napaka

en: Error Bombing Item
sl: Napaka pri bombardiranju predmeta

en: Error Changing Movies Directory
sl: Napaka med menjanjem mape filmov

en: Error Opening Website
sl: Napaka pri odpiranju spletne strani

en: Error Recommending Item
sl: Napaka pri priporočanju predmeta

en: Error Revealing File
sl: Napaka med odkrivanjem datoteke

en: Error Saving Video
sl: Napaka pri shranjevanju posnetka

en: Error importing modules:
    %s
sl: Napaka med uvozom enot:
    %s

en: Error loading feed
sl: Napaka ob nalaganju vira

en: Error while reading from "%s"
sl: Napaka med branjem iz "%s"

en: Error:
sl: Napaka:

en: Error: %s
sl: Napaka: %s

en: Every 30 minutes
sl: vsakih 30 minut

en: Every 30 minutes
    Every hour
    Manually
sl: Vsakih 30 minut
    Vsako uro
    Ročno

en: Every hour
sl: Vsako uro_24 urna

en: Example Playlist
sl: Primer seznama predvajanja

en: Expected CRLF got: %r
sl: Pričakovano CRLF dobljeno: %r

en: Expires in %s
sl: Preteče v %s

en: Export Channels (OPML)...
sl: Izvoz kanalov (OPML) ...

en: Export OPML File
sl: Izvoz OPML datoteko

en: File
sl: Datoteka

en: File Download
sl: Prenos datoteke

en: File link:
sl: Povezava datoteke:

en: File not found
sl: Datoteke ni mogoče najti

en: File type:
sl: Vrsta datoteke:

en: Filename:
sl: Ime datoteke:

en: Find Videos:
sl: Poišči posnetke:

en: Finish
sl: Končaj

en: Flash URL Scraping Error
sl: Napaka Flash URL praskanja

en: Folder
sl: Mapa

en: Folder Location
sl: Pot do mape

en: Folder location
sl: Pot do mape

en: Folders
sl: Mape

en: Full Screen
sl: Celoten zaslon

en: FullScreen Controls
sl: Nadzor celozaslonskega načina

en: GB free.
sl: GB prostora.

en: G_B free
sl: G_B prosto

en: General
sl: Splošno

en: Go
sl: Pojdi

en: Go Big:
sl: Povečaj:

en: Got 404 status code
sl: Stanja kode 404

en: HTTP error
sl: Napaka HTTP

en: Help
sl: Pomoč

en: Hide
sl: Skrij

en: Hide Miro
sl: _Skrij program

en: Hide Others
sl: Skrij ostale

en: Hide Window
sl: Skrij okno

en: Ignore
sl: Prezri

en: Import Channels (OPML)...
sl: Uvoz kanalov (OPML) ...

en: Import OPML File
sl: Uvoz OPML datoteke

en: In This:
sl: V tem:

en: In this:
sl: V tem:

en: Include entire program database including all video and channel metadata with crash report
sl: Vstavi celotno programsko podatkovno zbirko z vsemi posnetki in podatki kanalov skupaj s poročilom o napaki.

en: Internal Error
sl: Notranja napaka

en: Internal Error: Not ready to send
sl: Napaka: ni pripravljeno za pošiljanje

en: Invalid Torrent
sl: Neveljaven torrent

en: Invalid URL
sl: Neveljaven URL

en: Invalid Value
sl: Neveljavna vrednost

en: It has already been downloaded.
sl: Je že preneseno.

en: It is downloading now.
sl: Se prenaša.

en: Item Details
sl: Podrobnosti predmeta

en: Item1
sl: Predmet1

en: KB/s when my computer is active.
sl: KB/s kadar je računalnik dejaven.

en: Keep
sl: Ohrani

en: Keep Videos
sl: Shrani posnetke

en: Launch Miro
sl: Zaženi program Miro

en: Leave it On:
sl: Pusti sporočila na:

en: Library
sl: Zbirka

en: Like a TiVo, $longAppName features an 'expiration' system that helps clean out older videos to make room for new videos.  You can always keep a video permanently by clicking 'save' and you can set a channel's settings to save videos automatically.
sl: Kot TiVo tudi $longAppName ponuja možnost 'preteka' posnetkov, ki omogoči enostavno čiščenje starejših posnetkov. Posnetek pa lahko tudi ohranite, če ga enostavno shranite ali pa shranjujete kar vse posnetke, ki prihajajo iz določenega kanala.

en: Loading window
sl: Nalagam okno

en: Local Files
sl: Krajevne datoteke

en: Location http://foo.bar.com/baz requires a username and password for "text supplied by server". (Do not localize -- test data)
sl: Povezava http://foo.bar.com/baz zahteva uporabniško ime in geslo za "text supplied by server".

en: Main Window
sl: Glavno okno

en: MainMenu
sl: Glavni meni

en: Manually
sl: Ročno

en: Mark as Unwatched
sl: Označi kot novo

en: Mark as Watched
sl: označi kot Ogledano

en: Maximum:
sl: Največ:

en: Migrate
sl: Preselitev

en: Migrate existing movies?
sl: Preselim obstoječe posnetke?

en: Minimize
sl: Pomanjšaj

en: Minimum:
sl: Najmanj:

en: Miro Guide
sl: Vodnik Miro

en: Miro Help
sl: Pomoči o programu

en: Miro can find all the videos on your computer to help you organize your collection.
sl: Program Miro lahko poišče vse posnetke na disku in pomaga pri razvrščanju.

en: Miro has encountered an internal error. You can help us track down this problem and fix it by submitting an error report.
sl: Prišlo je do notranje napake v programu Miro. Lahko pomagate slediti težavi in jo odpraviti s tem, da  pošljete poročilo o napaki.

en: Miro is not able to download a file at this URL:
    
    URL: %s
sl: Ni mogoče prenesti datoteke iz naslova URL:
    
    URL: %s

en: Miro is still uploading your crash report. If you quit now the upload will be canceled.  Quit Anyway?
sl: Še vedno poteka postopek pošiljanja poročila o napaki. Če zapustite program, poročilo ne bo poslano. Naj se program zapre?

en: Miro will begin downloading it now.
sl: Predvajalnik Miro bo začel s prenosi.

en: Misfortune! $longAppName fell prey to some sort of internal confusion or wrong-headedness $when. We apologize and suggest that you exit and restart $shortAppName. That'll teach it, and it'll also reduce your chance of losing your preferences or channel subscriptions.
sl: Napaka! $longAppName je žrtev nekaterim notranjim zmešnjavam ali pa napačnim interpretacijam $when. Opravičujemo se in priporočamo, da ugasnete in ponovno zaženete program $shortAppName. To ga bo izučilo in hkrati zmanjšalo verjetnost, da izgubite nastavitve ali pa naročila na kanale.

en: Movies Directory
sl: Mapa s filmi

en: NOTE: You are already subscribed to %d of these channels.  These channels will stay where they currently are.
sl: Opomba: Na %d kanalov ste že naročeni. Ti kanali bodo ostali tam, kjer trenutno so.

en: Never
sl: Nikoli

en: New Channel Folder...
sl: Nova mapa s kanali ...

en: New Channel _Guide...
sl: Nov _vodnik kanala ...

en: New Playlist Fol_der
sl: Nova mapa seznamov predvajanja

en: New Playlist Folder...
sl: Nova mapa s seznami predvajanja ...

en: New Playlist...
sl: Nov seznam ...

en: New Searc_h Channel...
sl: Nov iskalni kanal ...

en: New Search Channel
sl: Dodaj kanal iskanja

en: New Search Channel...
sl: Nov iskalni kanal ...

en: New _Folder...
sl: _Nova mapa ...

en: New _Playlist
sl: Nov seznam predvajanja

en: Next
sl: Naprej

en: Next Video
sl: Naslednji posnetek

en: No
sl: Ne

en: Not Now
sl: Ne takoj

en: Not enough disk space
sl: Ni dovolj prostora na disku

en: Now you can explore the Channel Guide
    and start watching.  A few tips to get started:
sl: Preden začnete z raziskovanjem vodnika kanalov in
    ogledi posnetkov, si zapomnite nekaj namigov:

en: OK
sl: V redu

en: OPML Files
sl: OPML datoteke

en: OPML Import failed
sl: Uvoz OPML ni uspel

en: OPML Import summary
sl: Povzetek OPML uvoza

en: Ok
sl: V redu

en: One or more of these items is a folder.  When you remove or delete a folder, any items inside that folder will also be removed or deleted.
sl: Nekateri izmed izbranih predmetov so mape. Odstranjeni bodo tudi vsi predmeti znotraj map.

en: One or more of these videos was not downloaded from a channel.  Would you like to delete these items or just remove their entries from the Library?
sl: Določenih posnetkov ni bilo mogoče prenesti preko kanala. Ali želite izbrisati nepopolne datoteke ali samo odstraniti iz zbirke?

en: Only search my Movies folder.
sl: Iskanje samo v mapi filmov.

en: Open Recent
sl: Odpri nedavne

en: Open up the bug tracker
sl: Odpri sledilnik hroščev

en: Open...
sl: Odpri ...

en: Options
sl: Možnosti

en: Options...
sl: Možnosti ...

en: OtherViews
sl: Drugi pogledi

en: P_layback
sl: P_redvajanje

en: Password:
sl: Geslo:

en: Password:
sl: Geslo:

en: Paste
sl: Prilepi

en: Pause All Downloads ($numDownloading)
sl: Zaustavi vse prenose ($numDownloading)

en: Pause Download
sl: Zaustavitev prenosa:

en: Pause Video
sl: Zaustavi predvajanje

en: Paused
sl: Zaustavljen

en: Pipeline request never started
sl: Zahteva cevovoda ni bila nikoli začeta

en: Play
sl: Predvajanje

en: Play Just This Video
sl: Predvajaj le ta posnetek

en: Play Unwatched ($numUnwatched)
sl: Predvajaj nepregledane ($numUnwatched)

en: Play Video
sl: Predvajaj posnetek

en: Play _videos one after another
sl: Predvajaj _posnetke zaporedno

en: Play one video, then stop.
sl: Predvajaj en posnetek, potem ustavi.

en: Play videos one after another.
sl: Predvajaj posnetke enega za drugim.

en: Playback
sl: Predvajanje

en: Playing File
sl: Predvajanje datoteke

en: Playlists
sl: Seznami predvajanja

en: Please contact the publishers of
sl: Prosimo, stopite v stik z založnikom

en: Please enter the URL of the channel you'd like to add.
sl: Prosim, vnesite naslov URL kanala, ki ga želite dodati.

en: Please enter the username and password given to you by this channel's publisher.
sl: Prosimo vnesite uporabniško ime in geslo, ki vam ga je posredoval založnik tega kanala.

en: Please help us fix it. Copy and paste all the
    information into our bug tracker and tell us what you were doing when the
    problem occurred.
sl: Pomagajte odpraviti napako. Kopirajte in prilepite
    vse podrobnosti v okno sledenja hroščem in opišite, kaj ste delali ko se je 
    težava pojavila.

en: Preferences
sl: Lastnosti

en: Preferences...
sl: Lastnosti ...

en: Previous Video
sl: Predhodni posnetek

en: Question
sl: Vprašanje

en: Quit
sl: Izhod

en: Quit Miro
sl: Izhod

en: Quit Miro completely.
sl: Zapusti program Miro.

en: REVEAL LOCAL FILE
sl: PRIKAŽI LOKALNO DATOTEKO

en: REVEAL LOCAL FOLDER
sl: PRIKAŽI LOKALNO MAPO

en: Re_name Channel Folder...
sl: _Preimenuj mapo kanalov ...

en: Re_name Channel...
sl: _Preimenuj kanal ...

en: Re_name Miro Guide...
sl: _Preimenuj vodnike Miro ...

en: Re_name Playlist
sl: Preime_nuj seznam predvajanja

en: Re_name Playlist Folder...
sl: _Preimenuj mapo seznama predvajanja ...

en: Re_name Playlist...
sl: _Preimenuj seznam predvajanja ...

en: Re_name Video
sl: Preimenuj posnetek

en: Re_name...
sl: Preime_nuj ...

en: Read error
sl: Napaka med branjem

en: Release Notes:
sl: Opombe različice:

en: Remember video position.
sl: Zapomni si lego okna posnetka.

en: Remember where I stopped watching a video and continue playing from that point.
sl: Zapomni si, kje sem končal s pregledovanjem posnetka in nadaljuj predvajanje na tem mestu.

en: Remove
sl: Odstrani

en: Remove %s
sl: Odstrani %s

en: Remove %s channels
sl: Odstrani %s kanalov

en: Remove Entry
sl: Odstrani zapis

en: Remove From Playlist
sl: Odstrani s _seznama

en: Remove From the Library
sl: Odstrani iz zbirke

en: Remove...
sl: Odstrani ...

en: Removing %s
sl: Odstranjevanje %s

en: Removing %s items
sl: Odstranjevanje %s predmetov

en: Rename Channel
sl: Preimenuj kanal

en: Rename Channel Folder
sl: Preimenuj mapo s kanali

en: Rename Playlist
sl: Preimenuj seznam predvajanja

en: Rename Playlist Folder
sl: Preimenuj mapo s seznami predvajanja

en: Rename...
sl: Preimenuj ...

en: Report a _Bug
sl: Pošlji poročilo o _hrošču

en: Report a bug
sl: Pošlji poročilo o hrošču

en: Reset Search
sl: Počisti iskanje

en: Restart Upload
sl: Ponovni zagon prenosa

en: Restrict to all my personal files.
sl: Upoštevaj omejitev na moje osebne datoteke.

en: Restrict to my full _home folder
sl: Omejitev na _domačo mapo

en: Resume All Downloads ($numPaused)
sl: Ponovno začni s prenosi ($numPaused)

en: Revert Title to Default
sl: Povrni naslov na privzeto vrednost

en: Run Miro at startup
sl: Zagon programa ob prijavi

en: SSL connection error
sl: SSL napaka povezave

en: S_top after each video
sl: _Zaustavi po koncu vsakega posnetka

en: S_tore downloaded videos in this folder:
sl: S_hrani prenesene posnetke v mapo:

en: Save Video As...
sl: Shrani posnetek kot ...

en: Save Video _As...
sl: Shrani posnetek _kot...

en: Save Videos _As...
sl: Shrani posnetke _kot...

en: Save downloaded videos in this folder:
sl: Shrani sprejete posnetke v mapo:

en: Search
sl: Iskanje

en: Search Engine
sl: Iskalnik:

en: Search Engine:
sl: Način iskanja:

en: Search For:
sl: Poišči:

en: Search _Engine:
sl: _Iskalnik:

en: Search _custom folder:
sl: Preišči _izbrano mapo:

en: Search custom folder:
sl: Išči po mapah:

en: Search for:
sl: Poišči:

en: Search my entire Home folder.
sl: Iskanje v celotni domači mapi.

en: Search this folder:
sl: Preišči mapo:

en: Search!
sl: Iskanje!

en: Searching for Videos
sl: Iskanje posnetkov

en: Select
sl: Izberi

en: Select All
sl: Izberi vse

en: Select Movies Directory
sl: Izbor mape s filmi

en: Select _All
sl: Izberi _vse

en: Select a Directory to store %s downloads in.
sl: Izberite mapo za shranjevanje prenosov %s.

en: Select a Directory to view in the Library.
sl: Izbor mape za prikaz v zbirki

en: Select custom search directory
sl: Izberite iskanje po meri

en: Send This Channel to a Friend
sl: Pošlji kanal prijatelju

en: Services
sl: Storitve

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Show
sl: Prikaži

en: Show All
sl: Pokaži vse

en: Show Window
sl: Prikaži okno

en: Show as Channel
sl: Prikaži kot kanal

en: Show as a Channel
sl: Prikaži kot kanal

en: Skip _Back
sl: Preskoči na_zaj

en: Skip _Forward
sl: Preskoči na_prej

en: Skipped %d feed already present. | Skipped %d feeds already present.
sl[0]: Izpuščenih %d že obstoječih virov.
sl[1]: Izpuščen %d že obstoječ vir.
sl[2]: Izpuščena %d že obstoječa vira.
sl[3]: Izpuščeni %d že obstoječi viri.

en: Spacebar
sl: Preslednica

en: Starter Channels
sl: Začetni kanali

en: Starting up
sl: Zaganjanje

en: Stop Video
sl: Ustavi posnetek

en: Stop after each video.
sl: Zaustavi po koncu vsakega posnetka.

en: Stop watching %s
sl: Prenehaj opazovati %s

en: Stop watching %s directories
sl: Prekini z ogledom %s map

en: Store downloaded videos in this folder:
sl: Shrani prenesene posnetke v mapi:

en: Submit Crash Report
sl: Pošlji poročilo o hrošču

en: Subscribe to Channel
sl: Naročilo na kanal

en: Subscribing to multiple channels
sl: Naročanje na več kanalov

en: Subscription error
sl: Napaka pri naročanju

en: Successfully imported %d feed. | Successfully imported %d feeds.
sl[0]: Uspešno uvoženih %d virov.
sl[1]: Uspešno uvožen %d vir.
sl[2]: Uspešno uvožena %d vira.
sl[3]: Uspešno uvoženi %d viri.

en: That URL is already an external download.
sl: naslov URL je že dodan kot zunanji prenos.

en: The $shortAppName Channel Guide has hundreds of internet TV channels; all of them are free.  Just click 'ADD' to watch a channel.
sl: Vodnik programa $shortAppName vključuje na stotine TV kanalov; vsi so brezplačni. Izberite in kliknite 'dodaj' za ogled posameznega kanala.

en: The Miro Player can find all the videos on your computer to help you organize your collection.
    
    
    Would you like Miro to look for video files on your computer?
sl: Predvajalnik Miro lahko poišče vse posnetke na vašem računalniku in vam jih pomaga urediti v zbirko.
    
    
    Želite, da program preišče računalnik?

en: The address you entered is not a valid URL.
    Please double check and try again.
sl: Naslov, ki ste ga vnesli, ni veljaven.
    Prosim, še enkrat preverite naslov in poskusite znova.

en: The button to the right of the play button shows videos fullscreen.
sl: Gumb na desni od gumba predvajanja, prikaže posnetek v čez cel zaslon.

en: The database has been successfully saved. It is now safe to quit without losing any data.
sl: Podatkovna zbirka je bila uspešno shranjena. Zdaj lahko varno končate delo.

en: The fall of $shortAppName??
sl: Padec $shortAppName??

en: The file "%s" was deleted from outside Miro.
sl: Datoteka "%s" je bila izbrisana izven programa Miro.

en: The file: "%s" doesn't exist
sl: Datoteka: "%s" ne obstaja

en: The next few screens will help you set up $longAppName so that it works best for you.
sl: Naslednjih nekaj vprašanj je namenjenih nastavitvam programa $longAppName.

en: The next few screens will help you set up Miro so that it works best for you.  Here's the first question.
sl: Naslednjih nekaj pogovornih oken je namenjenih nastavitvam in prilagajanju predvajalnika Miro. Tu je prvo vprašanje.

en: The next few screens will help you set up the Miro Player so that it works best for you. Here's the first question.
sl: Naslednjih nekaj pogovornih oken je namenjenih nastavitvam in prilagajanju predvajalnika Miro. Tu je prvo vprašanje.

en: The selected OPML file appears to be invalid. Import was interrupted.
sl: Izbrana datoteka OPML je videti neveljavna. Uvoz je prekinjen.

en: The torrent file %s appears to be corrupt and cannot be opened. [OK]
sl: Datoteka torrent %s je videti pokvarjena in je ni mogoče odpreti. [OK]

en: The torrent file at %s was not valid
sl: Torrent datoteka na %s ni veljavna

en: The torrent file for this item was deleted
sl: Datoteka torrent za ta predmet je bila izbrisana

en: Then, please restart $longAppName (or you may keep getting related errors). Sorry for the inconvenience. $longAppName is still in beta, but with your help we're fixing problems fast!
sl: Nato je treba ponovno zagnati program $shortAppName (da se odstranijo tudi spominske napake) Oproščamo se za težave. $longAppName je še vedno beta različica in le s pomočjo uporabnikov lahko odpravimo napake!

en: There was an error opening %s.  Please try again in a few seconds
sl: Napaka pri odpiranju %s. Poizkusite ponovno čez nekaj sekund

en: This $shortAppName channel file has an invalid format: $url. Please notify the publisher of this file.
sl: Kanal programa $shortAppName je v neveljavni obliki: $url. Prosim, obvestite izdajatelja datoteke.

en: This $shortAppName channel file has the wrong content type: $url. Please notify the publisher of this file.
sl: Kanal programa $shortAppName ima neveljavno vsebino: $url. Prosim, obvestite izdajatelja datoteke.

en: This file at %s does not appear to be audio, video, or an RSS feed.
sl: Datoteka na %s ni videti kot zvočni ali slikovni posnetek oziroma kot RSS vir.

en: This item is a folder.  When you remove a folder, any items inside that folder will be deleted.
sl: Predmet je mapa. Ko odstranite mapo, odstranite tudi vse predmete znotraj mape.

en: Timeout
sl: Zakasnitev

en: To a_void slowdowns, limit upstream to
sl: V izogib upočasnitvam, omeji hitrost pošiljanja na

en: To avoid internet slowdowns:
sl: V izogib upočasnitvam interneta:

en: To avoid slowdowns, limit upstream bandwith when my computer is active.
sl: V izogib upočasnitvam, omeji hitrost pošiljanja, kadar je računalnik dejaven.

en: To run %s you need the most recent version of Quicktime, which is a free update.
sl: Za predvajanje %s potrebujete najnovejšo različico Quicktime gonilnikov, ki jih lahko posodobite brezplačno.

en: Torrent Details
sl: Podrobnosti torrent datoteke

en: Torrent Details <i>stopped</i>
sl: Podrobnosti Torrent povezave <i>zaustavljeno</i>

en: Torrent file deleted
sl: Datoteka torrent je izbrisana

en: Total Down:
sl: Skupno sprejeto:

en: Unknown
sl: Neznano

en: Unknown Error code
sl: Neznana napaka kode.

en: Unknown Runtime Error
sl: Neznana napaka izvajanja

en: Unsupported version of Quicktime
sl: Nepodprta različica Quicktime

en: Up Rate:
sl: Hitrost pošiljanja:

en: Up Total
sl: Skupaj poslano

en: Up Total:
sl: Poslano skupaj:

en: Update All Channels
sl: Osveži vse kanale

en: Update Available
sl: Na voljo je posodobitev

en: Update Channel
sl: Osveži kanal

en: Update Channel Now
sl: Posodobi kanal

en: Update Channels Now
sl: Posodobi kanale

en: Update _All Channels
sl: Posodobi _vse kanale

en: Upstream limit (KB/s)
sl: Omejitev pošiljanja (KB/s)

en: Use BitTorrent ports between
sl: Za BitTorrent uporabi vrata med:

en: Username and password required
sl: Zahtevana sta uporabniško ime in geslo

en: Username:
sl: Uporabniško ime:

en: Username:
sl: Uporabniško ime:

en: Video Directory Missing
sl: Manjkajoča mapa posnetkov

en: Video Search
sl: Iskanje posnetkov

en: VideoWindow
sl: Okno posnetka

en: View this Directory in the Library
sl: Prikaži mapo v zbirki

en: Volume _Down
sl: Po_manjšaj glasnost

en: Volume _Up
sl: Po_večaj glasnost

en: Volume:
sl: Glasnost:

en: WARNING: This setting will not go into effect until you restart $longAppName.
sl: Opozorilo: Nastavitve bodo uporabljene ob naslednjem zagonu $longAppName.

en: WEB PAGE
sl: Spletna stran

en: Warn me when I attempt to quit with downloads in progress
sl: Izpiši opozorilo ob izhodu iz programa, kadar prenos še poteka

en: Warn me when I attempt to quit with downloads in progress.
sl: Izpiši opozorilo ob poskusu prekinitve dejavnih prenosov.

en: Watch for new videos in these folders and include them in my Library.
sl: Nove posnetke teh map vključi v zbirko posnetkov.

en: Watch for new videos in these folders and include them in the Library:
sl: Sledi spremembam in samodejno vključi posnetke iz map v zbirko:

en: We recommend that you allow Miro to launch when your computer starts up.  This way, videos that haven't finished downloading can finish and new videos on your channels will be ready when you want to watch.
sl: Priporočljivo je, da omogočite predvajalniku Miro samodejen zagon ob zagonu računalnika. Na ta način se lahko posnetki, ki jih v prejšnji seji ni bilo mogoče prenesti do konca, prenesejo in so vam na voljo, ko boste imeli čas za ogled.

en: We recommend that you allow the Miro Player to launch when your computer starts up. This way, videos that haven't finished downloading can finish and new videos on your channels will be ready when you want to watch.
    
    
    Would you like to run Miro when your computer starts up?
sl: Priporočljivo je, da omogočite predvajalniku samodejen zagon ob zagonu računalnika. Na ta način se lahko posnetki, ki jih v prejšnji seji ni bilo mogoče prenesti do konca, prenesejo in so vam na voljo, ko boste imeli čas za ogled.
    
    
    Ali želite zagnati program ob zagonu računalnika?

en: We recommend that you have $longAppName launch when your computer starts up.  This way, videos in progress can finish downloading and new videos can be downloaded in the background, ready when you want to watch.
sl: Priporočljivo je, da se $longAppName zažene ob zagonu računalnika. Na ta način se lahko prenesejo tudi posnetki, ki so še dejavni v ozadju in bodo tako pripravljeni za ogled.

en: Web page:
sl: Spletna stran:

en: Welcome to Internet TV!
sl: Dobrodošli na spletno TV!

en: Welcome to Internet TV.  There's a lot you can do with Miro: automatically download videos from your favorite channels, watch new videos one after the other, download torrents, recommend videos to friends, and lots more.
sl: Dobrodošli v spletni TV. S predvajalnikom Miro lahko naredite veliko: samodejno prenesete posnetke iz najljubših kanalov, si ogledate posnetke v določenem vrstnem redu, prenesete torrent datoteke, priporočite posnetke prijateljem in še veliko več.

en: Welcome to Internet TV. There's a lot you can do with the Miro Player: automatically download videos from your favorite channels, watch new videos one after the other, download torrents, recommend videos to friends, and lots more.
sl: Dobrodošli v spletni TV. S predvajalnikom Miro lahko naredite veliko: samodejno prenesete posnetke iz najljubših kanalov, si ogledate posnetke v določenem vrstnem redu, prenesete torrent datoteke, priporočite posnetke prijateljem in še veliko več.

en: What would you like to do with the videos in these channels that you've downloaded?
sl: Kaj želite storiti s posnetki, znotraj kanalov, ki ste jih prenesli?

en: What would you like to do with the videos in this channel that you've downloaded?
sl: Kaj želite storiti s posnetki, znotraj kanala, ki ste jih prenesli?

en: When I click the red close button:
sl: Ko pritisnem rdeči gumb za izklop:

en: When you click the red close button, would you like Miro to close to the system tray or quit?  You can change this setting later in the Options.
sl: Ali naj se ob kliku na rdeči gumb za izhod iz programa Miro pomanjša v opravilno vrstico ali izklopi? Nastavitev lahko spremenite med možnostmi programa.

en: Will retry in %s
sl: Poskus znova čez %s

en: Window
sl: Okno

en: Would you like $longAppName to look for video files on your computer?
sl: Ali želite, da program $longAppName poišče posnetke na vašem računalniku?

en: Would you like to delete this file or just remove its entry from the Library?
sl: Ali želite izbrisati to datoteko ali jo samo odstraniti iz zbirke?

en: Would you like to delete this folder and all of its videos or just remove its entry from the Library?
sl: Ali želite izbrisati mapo in vse posnetke v njej ali samo odstraniti vnos iz zbirke?

en: Would you like to keep the feed?
sl: Želite ohraniti vir?

en: Would you like to run $shortAppName on startup?
sl: Želite zagnati $shortAppName ob zagonu računalnika?

en: Yes
sl: Da

en: You are running a version of $longAppName with a custom set of channels.
sl: Uporabljate različico programa $longAppName s prirejeno zbirko kanalov.

en: You don't have permission to write to the directory you selected.  Miro will continue to use the old videos directory.
sl: Nimate dovoljenj za pisanje v mapo, ki ste jo izbrali. Program Miro bo še naprej uporabljal staro mapo filmov.

en: You found a bug in $longAppName!
sl: Našli ste hrošča v $longAppName!

en: You have %d download still in progress.  Quit Anyway? | You have %d downloads still in progress.  Quit Anyway?
sl[0]: Dejavnih je še %d prenosov. Ali vseeno zapustim program?
sl[1]: Dejaven je še %d prenos. Ali vseeno zapustim program?
sl[2]: Dejavna sta še %d prenosa. Ali vseeno zapustim program?
sl[3]: Dejavni so še %d prenosi. Ali vseeno zapustim program?

en: You have a database that was saved with a newer version of $shortAppName. You must download the latest version of $shortAppName and run that.
sl: Uporabljate podatkovno zbirko, ki je bila shranjena z novejšo različico programa $shortAppName. Naložiti morate novejšo različico za pregledovanje vsebine zbirke.

en: You're done!
sl: Končali ste!

en: You've selected a new folder to download movies to.  Should $shortAppName migrate your existing downloads there?(Currently dowloading movies will not be moved until they finish)
sl: Izbrali ste novo mapo za prenos posnetkov. Ali naj$shortAppName prestavi obstoječe datoteke na to mesto? (Trenutno dejavni prenosi bodo preneseni, ko se prenos zaključi)

en: You've selected a new folder to download movies to.  Should %s migrate your existing downloads there?  (Currently dowloading movies will not be moved until they finish).
sl: Izbrali ste novo mapo za prenesene posnetke. Ali naj %s prestavi obstoječe posnetke v to mapo?  (Trenutno dejavni prenosi ne bodo prestavljeni dokler se prenos ne konča).

en: You've selected a new folder to download movies to.  Should Miro migrate your existing downloads there?  (Currently dowloading movies will not be moved until they finish.)
sl: Izbrali ste novo mapo za prenesene posnetke. Ali naj program Miro prestavi obstoječe posnetke v to mapo?  (Trenutno dejavni prenosi ne bodo prestavljeni dokler se prenos ne konča).

en: Zoom
sl: Povečava

en: _About
sl: _O programu

en: _Add Folder
sl: _Dodaj mapo

en: _Automatically run Miro when I log in
sl: _Ob prijavi samodejno zaženi program Miro

en: _Bit Torrent uses ports between
sl: _BitTorrent uporablja vrata med

en: _Channels
sl: _Kanali

en: _Copy
sl: _Kopiraj

en: _Delete
sl: _Zbriši

en: _Donate
sl: _Donacije

en: _Download Video
sl: _Prenesi posnetek

en: _Downloads
sl: _Prenosi

en: _File
sl: _Datoteka

en: _Folders
sl: _Mape

en: _Fullscreen
sl: _Celozaslonski način

en: _General
sl: _Splošno

en: _Help
sl: _Pomoč

en: _Import Channels (OPML)...
sl: Uvozi kanale (OPML) ...

en: _KB/s when my computer is active
sl: _KB/s kadar je računalnik dejaven

en: _Next Video
sl: _Naslednji posnetek

en: _Open
sl: _Odpri

en: _Options...
sl: _Možnosti ...

en: _Paste
sl: _Prilepi

en: _Play
sl: _Predvajaj

en: _Playback
sl: _Predvajanje

en: _Playlists
sl: _Seznami predvajanja

en: _Previous Video
sl: _Predhodni posnetek

en: _Quit
sl: I_zhod

en: _Remove Channel Folder...
sl: _Odstrani mapo kanalov ...

en: _Remove Channel Folders...
sl: _Odstrani mapo kanalov ...

en: _Remove Channel...
sl: _Odstrani kanal ...

en: _Remove Channels...
sl: _Odstrani kanale ...

en: _Remove Miro Guide...
sl: _Odstrani vodnika Miro ...

en: _Remove Miro Guides...
sl: _Odstrani vodnike Miro ...

en: _Remove Playlist
sl: _Odstrani seznam predvajanja

en: _Remove Playlist Folder
sl: _Odstrani mapo seznamov predvajanja

en: _Remove Playlist Folder...
sl: _Odstrani mapo seznamov predvajanja ...

en: _Remove Playlist Folders
sl: Odstrani mape seznamov predvajanja

en: _Remove Playlist Folders...
sl: _Odstrani mapo seznamov predvajanja ...

en: _Remove Playlist...
sl: _Odstrani seznam predvajanja ...

en: _Remove Playlists
sl: _Odstrani sezname predvajanja

en: _Remove Playlists...
sl: _Odstrani sezname predvajanja ...

en: _Remove Video
sl: _Odstrani posnetek

en: _Remove Video...
sl: _Odstrani posnetek ...

en: _Remove Videos
sl: _Odstrani posnetke

en: _Remove Videos...
sl: _Odstrani posnetke ...

en: _Remove...
sl: Od_strani ...

en: _Resume playback of videos from the point where they were stopped
sl: _Nadaljuj predvajanje posnetkov na točki, kjer so bili ustavljeni.

en: _Search
sl: I_skanje

en: _Search For:
sl: _Poišči:

en: _Send this channel to a friend
sl: _Pošlji kanal prijatelju

en: _Stop
sl: U_stavi

en: _Update Channel...
sl: _Posodobi kanal ...

en: _Update Channels...
sl: Posodobi kanale ...

en: _Video
sl: _Posnetki

en: _Warn me when I attempt to quit with downloads in progress
sl: _Izpiši opozorilo ob izhodu iz programa, kadar prenos še poteka

en: _Watch for new videos in these folders and include them in the Library
sl: _Sledi spremembam in samodejno vključi posnetke iz map v zbirko.

en: _and
sl: _ in

en: activity
sl: dejavnost

en: and
sl: in

en: and ask if they can supply a feed in a format that will work with $shortAppName.
sl: in vprašajte, če lahko objavijo vir v zapisu, ki deluje s programom$shortAppName.

en: direct link to file
sl: neposredna povezava z datoteko

en: downloading...
sl: prenašanje ...

en: every 30 minutes
sl: vsakih 30 minut

en: every hour
sl: vsako uro

en: manually
sl: ročno

en: never
sl: nikoli

en: onStartup called twice
sl: onStartup poklican ponovno

en: outside of Miro.
sl: izven programa Miro

en: permalink
sl: trajna povezava

en: starting up
sl: zaganjanje

en: starting up...
sl: zaganjanje ...

en: videos at once
sl: posnetkov sočasno

en: videos at once.
sl: posnetkov sočasno.
